Кожна покупка у Vodafone стає доброю справою

17-04-2019
Нам дуже приємно розповісти про новий проект наших партнерів компанії Vodafone, який спрямований на рятування дітей з вродженими вадами серця. Це дуже гарна новина!
Відтепер будь-яка покупка в магазині Vodafone автоматично стає доброю справою. 
Адже з кожного чеку Vodafone Retail відраховує 2 гривні на благодійний проект «Добра справа у подарунок». 
 
Проект створено для допомоги дітям, які потребують кардіологічного втручання та післяопераційної реабілітації.  Vodafone здійснює таку допомогу з 2011 року, направляючи кошти, які щорічно виділяються на сувеніри та подарунки для партнерів і клієнтів, 133 дитини вже отримали допомогу і одужали завдяки програмі. 
«Впроваджуючи ініціативу у власних магазинах, ми не просто маємо на меті зібрати кошти на операції для дітей. Ми хочемо також підвищити культуру благодійності, залучаючи до цього наших клієнтів. Сьогодні дуже важливе питання довіри. Тому ми самі підтримали та закликаємо наших клієнтів долучитись до проекту, який вже вісім років поспіль приносить конкретні результати – здоров’я дітей, історію кожного з яких можна побачити на сайті проекту», – розповідає Денис Поздняков, директор Vodafone Retail.
 
Долучитись до програми може кожний, хто здійснив покупку в будь-якому магазині Vodafone. Також клієнти Vodafone можуть обмінювати свої бонуси, отримані за програмою лояльності Vodafone Bonus, на «Добру справу».  
Приєднуйтесь давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!