13-річному Богдану Хорольському потрібні гроші на нове серце

14-02-2020
Газета.юа
Катерина Романчук
 
13-річному Богдану Хорольському з міста Кам'янське Дніпропетровської області терміново портрібна допомога для лікування. Його госпіталізували до дитячої реанімації Інституту серця з діагнозом - дилатаційна кардіоміопатія зі зниженим скороченням лівого шлуночка серця.
 
Богдану Хорольському терміново потрібна допомога на механічне серце
 
Стан Богдана важкий, врятувати його може тільки трансплантація серця. Але поїздку в Білорусію він не витримає, може зупинитися серце. Єдина можливість - встановити механічне серце, щоб міг дочекатися донорського. Коштує такий пристрій 5 млн грн.
 
Богдан 2 роки тому був звичайною дитиною. У січні 2018-го у нього піднялася температура, з'явився кашель. Через тиждень додалися болі в животі та нудота.
"У мене почалася паніка, викликала швидку допомогу. Думала, що то апендицит, але Богданчика поклали до реанімації. Після виписки з'явилися проблеми з серцем внаслідок перенесеної ГРВІ. З кожним днем ситуація ставала все гірше і гірше, посилилася задишка, з'явився занепад сил. В Інституті серця нас ошарашили новиною про потребу в терміновій пересадці серця", - розповідає Ірина Хорольська, мати Богдана.
 
Жінка сама виховує дитину. Чоловік помер, коли синові виповнилося 5 років. Грошей у родині обмаль. Хіба що пенсії з втрати годувальника та дитини інваліда.
Зібрати таку суму дуже важко. Мати надіється на небайдужих людей. У їхніх руках життя Богдана, тому благає допомогти, хто скільки може.
 
Реквізити для допомоги: Благодійний фонд "Серце на долоні"
 
ЄДРПОУ 37432793
 
АТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Києва, МФО банку: 320649
 
р / р UA55 320649 00000 26001060714855
 
Призначення платежу: благодійна пожертва на придбання системи механічної підтримки серця Хорольського Богдана.
 
Або можна зробити благодійну пожертву, скориставшись карткою Приватбанку на сайті, скориставшись кнопкою "Допомогти".