4-річній Тетяні Переходько терміново потрібна операція на серці

 31-03-2018
Газета по-українськи
Катерина Романчук
 
У 4-річної Тетяни Переходько діагностували вроджену ваду серця - відкриту артеріальну протоку. Лікарі з Інституту серця зроблять операцію безкоштовно, але для потрібно купити оклюдер зі спіральним комплексом, який коштує 68 480 грн.
 
Тетяна разом з батьками та молодшим братом Андрієм живе в селі Полиці Володимирецького району Рівненської області. Мати дівчинки, Оксана Миколаївна тільки вийшла з декретної відпустки і працює гірським працівником в ПрАТ "Рафалевскій кар'єр", а батько Переходько Анатолій Олександрович, тимчасово безробітний. Місячні доходи сім'ї вкрай малі і не дозволяють щось відкласти на серцевий імплант для доньки.
 
"Наша Танюшка дуже жвава дівчинка. Найбільше любить ліпити зі мною вареники і грати з молодшим братиком. Ми з чоловіком переживаємо за сердечко донечки і просимо допомоги всіх небайдужих людей, тому що самі зібрати таку велику суму грошей ніяк не можемо", - каже Оксана Миколаївна, мати Тетяни.
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду
 
Реквізити для допомоги:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Переходько Тетяни.
 
Дівчинці можна допомогти, зробивши благодійну пожертву за допомогою картки ПриватБанку на сайті, скориставшись кнопкою "Допомогти".