Чотирирічній дівчинці терміново треба закрити дірку в серці

23-10-2018
Газета по-українськи
Катерина Романчук
 
Чотирирічній Віталіні Євчук терміново потрібна операція на серці. Про це мати дізналася випадково на плановому огляді педіатра минулого року. У дівчинки діагностували вроджену ваду серця - відкриту артеріальну протоку. Врятувати Віталіну може ендоваскулярне закриття спіральним комплектом, який коштує 68 480 грн.
 
Віталіна разом з матір'ю і бабусею живе в селі Біла Чемеровецького району Хмельницької області. Батько дівчинки, Євчук Володимир Васильович, помер. Мати Віталіни, Підскоцька Оксана Василівна, безробітна. Щоб прогодувати родину займається домашнім господарством і городом. Ще від держави жінка отримує допомогу на дитину 1 000 грн. На ці доходи не можна зібрати майже 70 тисяч на серцевий імплант.
 
"Нас лікарі заспокоювали, що Віталінка ще маленька і вада може сама з часом затягнутися. Але видно, що не судилося. Тепер не знаю, що робити. Як рятувати доцю. Мені допомоги чекати немає звідки. Хіба що добрі люди врятують мою Віталінку. Буду вдячна за кожну копійку", - говорить Оксана Підскоцька, мати дівчинки
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду.
 
Реквізити для допомоги:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Євчук Віталіни.
 
Віталіні можна допомогти, зробивши благодійну пожертву за допомогою картки ПриватБанку на головній сторінці сайту, скориставшись кнопкою "Зробити пожертву".