Данилу Шмалковському терміново потрібна операція на серці

22-05-2018
Газета по-українські
Катерина Романчук
 
У 11-річного Данила Шмалковського з Вінниці діагностували вроджену ваду серця - вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Виправити її можуть у столичному Інституті серця, але потрібно купити серцевий імплант - оклюдер із вимірювальний балоном. Він коштує 102 000 грн
 
Мати хлопчика, Шмалковская Олена Валеріївна, виховує сина сама. Працює медичною сестрою-адміністратором в Центрі зору "Оптимал" у Вінниці. Заробітної плати ледь вистачає на життя, тому самостійно придбати дорогий серцевий імплант для лікування сина вона не в змозі.
 
"Мій Даня - веселий і дуже активний хлопчик. Цікавиться усім на світі, любить малювати, вирізати і майструвати. Із задоволенням вчиться в школі, особливо поважає точні науки. Він - мій єдиний помічник. Головне моє бажання, щоб синочок був здоровий. Щодня прошу про це в Бога. Також звертаюся до всіх небайдужих людей, якщо є можливість, допомогти вилікувати мого хлопчика", - говорить Олена Валеріївна, мати Данила.
 
Телефон матері - 0(68) 002 38 58.
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду.
 
Реквізити для допомоги:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р/с 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Шмалковського Данила.
 
Данилу можна допомогти, зробивши благодійну пожертву за допомогою картки Приватбанку на сайті, використавши кнопку "Допомогти", або "Зробити пожертву".