Дев'ятирічному Артемові потрібно прооперувати розтягнуте серце

30-10-2018
Газета по-українськи
Катерина Романчук
Дев'ятирічному Артемові Потапенко терміново потрібна операція на серці. У хлопчика на огляді в кардіолога знайшли вроджену ваду, яка провокує збільшення серця в розмірах. Тепер його врятувати може тільки операція. Її зроблять безкоштовно, але батькам потрібно купити імплант. Вторинний дефект міжпередсердної перегородки з перевантаженням правих відділів серцяможна закрити оклюдером з вимірювальний балоном, який коштує 105 тис. грн.
 
Хлопчик з батьками живе в смт. Михайло-Коцюбинське Чернігівської області. Мати, Потапенко Тетяна Володимирівна, працює менеджером із закупівлі відділу постачання ТОВ "Агропартнер", а батько Володимир Васильович працює старшим прапорщиком служби цивільного захисту в Державній службі України з надзвичайних ситуацій.
 
"Про діагноз артема ми дізналися кілька місяців тому. Так його серце дуже збільшилося, то працює в режимі підвищеного навантаження. Наше головне бажання, щоб синочок був здоровий. Заробітної плати тільки ото й вистачає на сплату комунальних послуг, тому щоб самостійно зібрати кошти на дорогий серцевий імплант для сина підуть роки. Але серце Артемка не може чекати. Буду вдячна кожному за допомогу в закупівлі оклюдера", - говорить мати Артема.
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду.
 
Реквізити для допомоги:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / с 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Потапенко Артема.
 
Серцю хлопчика можна допомогти, зробивши благодійну пожертву за допомогою картки ПриватБанку на сайті, використавши кнопку "Допомогти", або "Зробити пожертву".