Отвір у серці: батьки однорічного хлопчика благають про допомогу

31-03-2019
Газета по-українськи
Катерина Романчук
 
Однорічному киянину Микити Гуржію потрібна термінова операція на серці. У нього діагностували вроджену ваду серця - відкриту артеріальну протоку і відкрите овальне вікно.
 
Врятувати хлопчика може ендоваскялярна операція зі спіральною системою, яка коштує 64 200 грн. Цей імплант закриє отвір у серці дитини.
 
Сім'я хлопчика живе на мінімальну заробітню плату батька і державну соціальну допомогу на дитину. Мати, Кушнірова Анна Станіславівна, знаходиться в декретній відпустці. Тому батьки не можуть самі оплатити серцевий імплант для хлопчика.
 
"Про ваду синочка ми дізналися відразу після народження. Лікарі нас заспокоїли, що під час росту вона може затягнутися. Але дива не сталося, і тепер нам терміново потрібна операція. І я вже не знаю куди бігти. Відчуваю себе безпомічним, бо немає де взяти таких грошей. Прошу допомоги у всіх небайдужих людей. Для нас кожна копійка це спасіння Микитки", - розповідає Гуржій Анатолій Анатолійович, батько хлопчика.
 
Всі необхідні документи доступні на сайті фонду за посиланням.
 
Реквізити для допомоги:
 
Благодійний фонд "Серце на долоні"
 
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
 
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
 
р / с 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
 
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Гуржій Микити.
 
Малюкові також можна допомогти, зробивши благодійну пожертву з карти "ПриватБанку" на сайті, натиснувши кнопку "Допомогти".