Софія Реут має вроджену ваду серця - терміново потрібна операція

23-03-2018
Газета по-українськи
Ктерина Романчук
 
Семирічній Софії Реут терміново потрібна операція на серці. У неї лікарі зі столичного Інституту серця діагностували вроджену ваду серця - відкрита артеріальна протока. Дівчинці необхідне ендоваскулярне закриття спіральним комплектом, який коштує 68 480 грн
 
Дівчинка разом з родиною проживає у селі Деражне Костопільського району Рівненської області в будинку у родичів.
 
"Софійка - це світло нашого життя. Вона весела та активна дівчинка. Коли дивлюсь як вона танцює, то серце стискається від болю, що не можу її врятувати. Але це не в моїх силах. Як би важко не працювала - суму таку не назбираємо. Заплати й так вистачає, щоб ледь зводити кінці з кінцями", - розповідає мама Софії.
 
Мати дівчинки, Реут Сніжана Валентинівна працює прибиральницею в ковбасному цеху компанії "ГАЯР". Батько, Петро Миколайович, доглядає брата, інваліда дитинства 1-ї групи.
Місячні доходи сім'ї не дозволяють щось відкласти на серцевий імплант для доньки. Батьки дуже переживають за сердечко доньки і просять допомоги, тому що самі зібрати таку велику суму грошей не в змозі.
 
Всі необхідні документи розміщені на сайті Фонду
 
Реквізити для допомоги: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
 
р/р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Київ
 
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Черненко Софії.
 
Софійці можна допомогти, зробивши благодійну пожертву за допомогою картки ПриватБанку на сайті, скориставшись кнопкою "Допомогти".