У 7-річної дівчинки випадково знайшли ваду серця - терміново потрібна операція

30-09-2018
Газета по-українськи
Катерина Романчук
  
7-річній Ганні Голубош з Рівного поставили діагноз - відкрита артеріальна протока. Дівчинці необхідно ендоваскулярне закриття пороку спіральним комплектом, який коштує 68 480 грн.
 
Лікарі Інституту серця зроблять операцію безкоштовно, проте батьки мають самі купити серцевий імплант. Цього вони зробити не можуть.
 
Мати дівчинки, Іванна Анатоліївна, не працює і займається вихованням двох дочок. До того ж, Ганна часто хворіє. Батько, Голубош Іван Миронович, потрапив під скорочення і тимчасово безробітний.
 
"Про ваду в доці дізналися випадково. Під час УЗД лікар роздивився проблеми з серцем. Не повірили і пішли ще до іншого кардіолога. Той підтвердив діагноз. Для нас це був шок. Дуже важко спрймати ситуацію, коли нічим не можна допомогти своїй дитині. Наша Аня весела, доброзичлива і господарська дівчинка. Любить куховарити - пекти торти та тістечка. Дівчинка любить розвиваючі ігри, читати книжки і дивитися телевізійні передачі про космос. Це дуже здорово", - говорить мати дівчинки.
 
Батьки Ганни просять допомоги, тому що самі зібрати таку велику суму грошей не в змозі. Надіються на небайдужих людей, які можуть допомогти врятувати серце їх дочки.
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду.
 
Реквізити для допомоги: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
 
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Голубаш Анни.
 
Дівчинці можна допомогти, зробивши благодійну пожертву за допомогою картки ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, скориставшись кнопкою "Допомогти" або "Зробити пожертву".