Новини

Увага ШАХРАЇ!

Ця інформація допоможе захистити нашу з Вами благодійну діяльність від шахраїв і допоможе врятувати ще не одне життя.

А у нас знову гості!

18 лютого до нас у гості завітав наш колишній підопічний вісімнадцятирічний хлопець з села Стрілецький Кут, Кіцманського району Чернівецької області  Лакуста Ростислава разом з мамою, Людмилою Дмитрівною. Вони разом приїхали перевірити сердечко Ростислава та впевнитися, що воно здорове. 
 

Українська Біржа Благодійності розмістила новий проект Фонду

13-02-2020

Новий проект фонду "Давайте об'єднаємося і врятуємо життя мрійника Богдана!"

 

Сердечна подяка

Благодійний фонд «Серце на долоні» сердечно дякує:ТОВ «ЮНІВЕСТ ПРЕПРЕС», Вертелецькому Олександру Борисовичу, пану Миколі, учням альтернативної школи «Сонячний острів», Ісаєвій О.Л., Чурі В.Н.,  Куран А.Є., Панченку Ю.І., Шепетько О.Ф., Плахоніній Г.С., Лящуку Богдану, Калінчуку Р.А., пану ВА, Борсуку Б.М., Позивайло П.П та анонімним благодійникам за надані фінансові пожертви, які були спрямовані на реалізацію нового проекту Фонду «Допоможи народитися здоровим серцям!», який спрямований на збір коштів для придбання сучасного апарату ультразвукової діагностики
 

Завжди раді новим друзям

13-01-2020 

В рамках проекту «Серце» Навчально-виховного комплексу «Кіровоградський колегіум» м.Кропівницький учні 9Б класу відвідали Інститут серця МОЗ України.
 

Вітаємо з Новим роком і Різдвом!

Щиро вітаємо всіх нашіх друзів, партнерів, пацієнтів і їх родини з Новим 2020 роком і Різдвом Христовим!
Нехай ваші серця будуть здорові і сповнені любові.
Бажаємо миру і затишку у ваші домівки, душевного спокою і посмішок дорогих вам людей!

Свято Святого Миколая в дитячому відділенні Інституту Серця

24-12-2019
Всі з нетерпінням чекають Новорічних свят, а діти особливо. Ці казкові заходи починаються з дня Святого Миколи. Вдома малюки чекають солодкого подарунка під подушкою, теплих батьківських обіймів та чарівного дива. А вранці радісні очі, і притиснутий до грудей подарунок. Неймовірно!

А у нас знову гості!

12-12-2019
До нас у гості завітав наш маленький та неодноразово підопічний трирічний Архангельський Ігорьок з міста Києва разом з усією родиною: мамою Єлизаветою Миколаївною, батьком та старшим семирічним братом Дмитром. Всі вони разом приїхали на необхідну перевірку сердечка маленького хлопчика.

А у нас знову гості!

09-12-2019
До нас у гості завітав наш колишній підопічний десятирічний Біляченко Ілля з міста Києва разом з усією родиною: мамою Оксаною Андріївною, батьком Євгеном Володимировичем та молодшою сестричкою. Всі вони разом приїхали перевірити сердечко Ілюши та переконатися, що воно здорове.

А у нас знову гості!

21-11-2019

До нас у гості завітав наш колишній підопічний десятирічний хлопчик з села Перташивка, Герцаївського району Чернівецької області Аіріней Іван разом з мамою.Вони приїхали на перевірочне обстеження сердечка хлопчика. У багатодітній родині Івана крім нього ще 7 братів.