Новини

Увага ШАХРАЇ!

Ця інформація допоможе захистити нашу з Вами благодійну діяльність від шахраїв і допоможе врятувати ще не одне життя.

Благодійна організація «Українська організація милосердя» - дітям!

В цей надскладний для України час коли десятки тисяч мирних жителів зазнали смертоносних бомбардувань з боку російської федерації та отримали поранення, зруйнована інфраструктура міст країни, культурні та історичні пам’ятки знищені, пошкоджені та зруйновані заклади охорони здоров’я, величезна кількість наших громадян стали тимчасовими переселенцями та втратили домівки, підтримка та допомога для українців дуже важлива та необхідна.

Допомога від мережі дитячих освітніх закладів «Тотоша»

Шановні друзі,  у час жорстокої агресії та війни російської федерації проти України, проти нашого народу гуманітарна допомога у вигляді засобів особистої гігієни, та дитячого харчування для дитячого відділення Інституту серця мають велике значення для маленьких хворих. 

Допомога українським лікарям

Шановні друзі, Фонд “Серце на долоні” вже більше 12 років є партнером ДУ «Інститут серця МОЗ України». Допомагає в лікуванні дітей з вродженими вадами серця та забезпеченні медичним обладнанням, ліками та медичними виробами. Сьогодні в умовах військової агресії російської федерації в Україні, велика кількість цивільного населення та дітей отримали та отримують поранення різного ступеню важкості.

Неоціненний подарунок маленьким пацієнтам

21-02-2022
Шановні друзі, Благодійний фонд «Серце на долоні» щиро дякує ТОВ «ФЛАУЕР», яка зробила нашим маленьким пацієнтам неоціненний подарунок -  сім серцевих імплантів -  окклюдерів Амплатцера (Amplatzer Septal Occluder) для закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки (ДМПП).

Подяка компанії WOKI Games

14-02-2022
Шановні друзі, Благодійний фонд «Серце на долоні» щиро дякує компанії WOKI Games,. яка до дня Святого Валентина, 14 лютого, провела серед своїх співробітників благодійний аукціон. Всі зібрані кошти, а це 14 550 гривень, були перераховані на рахунок Фонду для реалізації благодійної програми «Допоможи серцю битися!» з рятування сердечок маленьких пацієнтів з вродженими вадами серця у дитячому відділенні Київського Інституту серця. Сердечно дякуємо вам, наші чарівники!

 

Свято Святого Миколая в дитячому відділенні Інституту Серця.

20-12-2021
Всі з нетерпінням чекають Новорічних свят, а діти особливо. Ці казкові заходи починаються з дня Сятого Миколи. Вдома малюки чекають солодкого подарунка під подушкою, теплих батьківських обіймів та чарівного дива. А вранці радісні очі, і притиснутий до грудей подарунок. Як це здорово!

Перша цифрова виставка заради благодійності

Продовжується збір коштів на платформі dobro.ua на проведення Першої в Україні благодійної NFT виставки в межах соціально-психологічного проекту #CHOMU.
 

Сердечна подяка

13-09-2021

Шановні друзі,від усього серця широ дякуємо за підтримку нашого проекту щодо збору коштів на серцевий імплант – окклюдер  FigullaFlexIIASD із системою доставки та вимірювальним балоном для закриття дефекту міжпередсердної перетинкиу серці дев’ятирічного хлопчика з села Гриненки Тульчинського району Вінницької області Пащенка Руслана.  Завдяки вашій небайдужості та щедрості проект ЗАВЕРШЕНО!

 

Друзі завжди поруч!

20-08-2021
Ми та наші маленькі підопічні з вродженими вадами серця хочемо висловити слова щирої вдячності нашому другу та партнеру МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці». Вже більше п’яти років, ми спільно працюємо, щоб допомагати маленьким сердечкам, бути здоровими.