Новини

Увага ШАХРАЇ!

Ця інформація допоможе захистити нашу з Вами благодійну діяльність від шахраїв і допоможе врятувати ще не одне життя.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ВІДНОВЛЕННЯ філіалу Інституту серця в Ірпені

Філіал Інституту серця в Ірпені на сьогоднішній день, на жаль, не в змозі приймати пацієнтів через руйнування, наругу, мародерство з боку російських окупантів – обладнання, яке коштує мільйони гривень та яке нещодавно було придбано для філії – нещадно розтрощене. Приміщення майже зруйновані та спотворені слідами перебування цих нелюдів. Все, що вони не змогли унести з собою, – все простріляне та виведено з ладу.

Гуманітарна допомога від CONCORD 3000

28-07-2022
Сьогодні у нас з’явився новий друг та партнер - Благодійна організація «Благодійний фонд «Співдружність 3000» (CO CF CONCORD 3000). Діяльність цієї організації різнопрофільна та різноманітна,  але з 24 лютого 2022 року робота фонду спрямована виключно на допомогу армії та громадянам України, які постраждали від агресії РФ. Одним із найважливіших напрямків роботи фонду є допомога медичним установам. 

Сердечна подяка німецькому заводу VÖLKER GmbH

15-07-2022
Шановні друзі, ми разом з нашим партнером ДУ "Інститут серця МОЗ України" сердечно дякуємо німецькому заводу VÖLKER GmbH за гуманітарну допомогу, всебічна підтримка від дружніх країн, бажання допомогти не знають відстані!

Сердечна подяка компанії Getinge Polska

16-06-2022
Всебічна підтримка від дружніх країн, бажання допомогти не знають відстані!
В цей надскладний для України час, коли десятки тисяч мирних жителів зазнали смертоносних бомбардувань з боку російської федерації та отримали поранення, величезна кількість наших громадян стали тимчасовими переселенцями та втратили домівки, підтримка та допомога для українців дуже важлива та необхідна.

Благодійна організація «Українська організація милосердя» - дітям!

В цей надскладний для України час коли десятки тисяч мирних жителів зазнали смертоносних бомбардувань з боку російської федерації та отримали поранення, зруйнована інфраструктура міст країни, культурні та історичні пам’ятки знищені, пошкоджені та зруйновані заклади охорони здоров’я, величезна кількість наших громадян стали тимчасовими переселенцями та втратили домівки, підтримка та допомога для українців дуже важлива та необхідна.

Допомога від мережі дитячих освітніх закладів «Тотоша»

Шановні друзі,  у час жорстокої агресії та війни російської федерації проти України, проти нашого народу гуманітарна допомога у вигляді засобів особистої гігієни, та дитячого харчування для дитячого відділення Інституту серця мають велике значення для маленьких хворих. 

Допомога українським лікарям

Шановні друзі, Фонд “Серце на долоні” вже більше 12 років є партнером ДУ «Інститут серця МОЗ України». Допомагає в лікуванні дітей з вродженими вадами серця та забезпеченні медичним обладнанням, ліками та медичними виробами. Сьогодні в умовах військової агресії російської федерації в Україні, велика кількість цивільного населення та дітей отримали та отримують поранення різного ступеню важкості.

Неоціненний подарунок маленьким пацієнтам

21-02-2022
Шановні друзі, Благодійний фонд «Серце на долоні» щиро дякує ТОВ «ФЛАУЕР», яка зробила нашим маленьким пацієнтам неоціненний подарунок -  сім серцевих імплантів -  окклюдерів Амплатцера (Amplatzer Septal Occluder) для закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки (ДМПП).

Подяка компанії WOKI Games

14-02-2022
Шановні друзі, Благодійний фонд «Серце на долоні» щиро дякує компанії WOKI Games,. яка до дня Святого Валентина, 14 лютого, провела серед своїх співробітників благодійний аукціон. Всі зібрані кошти, а це 14 550 гривень, були перераховані на рахунок Фонду для реалізації благодійної програми «Допоможи серцю битися!» з рятування сердечок маленьких пацієнтів з вродженими вадами серця у дитячому відділенні Київського Інституту серця. Сердечно дякуємо вам, наші чарівники!