Благодійний проект Національного комітету «Міс Україна» «Краса з метою»

В Інституті серця на облікуі перебуває 4-річна Ольга Калініченко з Кіровоградської області. У дівчинки вроджена вада серця і їй вже довелося пережити кілька хірургічних втручань. На сьогоднішній момент Ольга потребує ще одну операцію - стентування правої гілки легеневої артерії. Фонд "Серце на долоні відкрив збір благодійних коштів для маленької дівчинки на придбання необхідної стент-системи периферичної Андра Стент, яка коштує більше 100 тис. грн.
Мама Ольги, Людмила, виховує дочку одна, для неї така сума просто непосильна.
 
А нещодавно в рамках благодійної діяльності Міс України 2015 Хрисина Столока і Виконавчий директор Національного комітету "Міс Україна" Ірина Копаниця відвідали Інститут серця, де зустрілися з Генеральним директором клініки Борисом Тодуровим. Дізнавшись про проблеми дітей з вродженими вадами серця, вони вирішили надати посильну допомогу та  започаткувати свій власний благодійний проект «Краса з метою». І першою дитиною, якій вони вирішили допомогти, стала маленька  Оля з Кіровоградської області.
 
  
 

«Благодійний проект Національного комітету «Міс Україна» «Краса з метою»

Ми віримо, що красиві жінки мають магічну силу, завжди привертають до себе увагу і впливають на суспільну думку. Краса повинна мати ціль, бути прикладом для інших! Хто як не ми з вами повинні творити добрі справи і залучати людей допомагати тим, кому це вкрай необхідно – діточкам. Адже вони занадто маленькі і беззахисні, щоб врятувати себе. Ми вважаємо, що це наш обов'язок як публічних людей!
Ви можете приєднатись до програми збору коштів на поточні термінові випадки на нашому офіційному сайті . Іноді навіть 10 грн., переведені на операцію дитині, можуть стати вирішальними та спонукати інших допомогти.
 
 
Допоможемо серцям битися!»
 
Ми дуже раді, що тепер у Фонду з’явився новий партнер Національний комітет "Міс Україна",  а у хворих діток – новий друг.