Благодійний забіг на підтримку Людмили Філяренко

2 жовтня 2016 до Всесвітнього дня серця під патронатом Федерації легкої атлетики Києва відбувся організований "Першої Української Школою природного Бега" (http://www.facebook.com/Pusheb/) благодійний забіг (генеральний спонсор забігу -ТМ "Панангин"), головною метою якого була допомога Людмилі Філяренко, яка терміново потребує пересадки серця..
Кошти від пробігу підуть на придбання механічного серця, яке дозволить Людмилі дочекатися донорского. Забіг був покликаний не тільки фінансово і морально допомоги Людмилі, але і привернути увагу громадськості України до проблеми серцевих захворювань і задати стандарт активного способу життя як основного способу їх профілактики.
 
   
 
Прекрасний сонячний день і щасливі учасники, багато з яких приїхали з різних куточків України, створили незабутню і урочисту атмосферу свята здоров'я і життя. У заході взяв участь генеральний директор Інституту серця МОЗ України кардіохірург Борис Тодуров, який виступив з промовою перед учасниками забігу і закликав усіх небайдужих долучитися до підтримки Людмили.
 
   
 
Операція з імплантації механічного серця Людмилі Філяренко під керівництвом кардіохірурга Бориса Тодурова запланована в Інституті серце на 16 жовтня 2016. Це буде вже друга в Україні операція з імплантації механічного серця (перша відбулася в Інституті серця 12 липня 2016). Ми всі сподіваємося на успішну операцію і бажаємо Людмилі міцного здоров'я!