Добро не має кордонів.

Український Інститут серця і держава Азербайджан пов'язують довгі роки дружби та взаємодопомоги. Двічі кардіохірургічні бригади Інституту, очолювані професором Тодуровим Б.М. виїжджали в столицю Азербайджану м.Баку, де провели 30 безкоштовних операцій на серці азербайджанським малюкам
 
 
 
 
 
Більше 8 років в Інституті Серця триває програма надання кардіохірургічної допомоги дітям Азербайджану, на сьогоднішній день врятовано вже 70 дитячих сердечок.
 
 
 
Лікування вроджених вад серця у дітей, зниження ризику післяопераційних ускладнень і швидкій реабілітації залежить від якості витратних матеріалів і застосування високотехнологічного інноваційного обладнання. Для дітей з багатодітних, неповних та соціально незахищених сімей єдина можливість отримати життєво необхідну операцію - це благодійність.
 
Щоб підтримати таких діток наш Фонд активно реалізує благодійну програму «Допоможи серцю битися!», І нам дуже приємно, що азербайджанська компанія SOCAR Energy Ukraine, підтримала цю програму розмістивши на кожній АЗС компанії постери.
 
Також відвідувачам пропонують придбати серію красивих наклейок, щоб допомогти дитячим сердечкам битися ..
 
Гроші зібрані від продажу наклейок будуть спрямовані на придбання необхідних витратних матеріалів для дитячого відділення Інституту серця.
 
Дякуємо Вам - нові друзі!