Допомога Луганщині

Зараз в Україні дуже складний та важкий час: на сході країни йдуть бойові дії, гинуть військові і мирні люди, звичне життя мільйонів людей кардинально змінилося. Непроста військова ситуація на сході України вимагає підтримки і сприяння. В важкій ситуації опинилися лікарі та медпрацівники, які залишилися в зоні АТО та екстрено потребують медичного обладнання, медикаментів та іншого - адже вони працюють в польових шпиталях і надають допомогу пораненим бійцям і мирним мешканцям, які не мали змоги покинути зону бойових дій.

Благодійний фонд «Серце на долоні» звернувся до своїх партнерів ПрАТ «МТС Україна» з проханням підтримати його ініціативу щодо забезпечення польових шпиталів в зоні АТО медикаментами та перев’язувальним матеріалом.

 

Дуже приємно, що як завжди компанія «МТС Україна» надала благодійну пожертву у сумі 90 тис гривень, завдяки якій Фонд придбав медикаменти та шовні матеріали  та передав Фонду Оборони України, який згідно з заявками, отриманими від військових шпиталів та цивільних лікарень Луганщини, надасть медичну допомогу пораненим українським бійцям і мирному населенню.

Велике вам спасибі!

 

 

Також щиру подяку Фонд висловлює, мережі аптек ЧП «Сантім» та ТОВ ДЕВЦ «Олімп» за надану можливість  придбати необхідні ліки та шовний матеріал за цінами на 20-50 відсотків нижчих від ринкових…