Друзі завжди поруч!

22-05-2018
Як приємно, що наші партнери завжди підтримують наші благодійні проекти, зі збору коштів на порятунок дитячих сердечок. З 29 травня 2018 року завдяки рекламному агентству ТОВ "Фірма. АРТ" і ТОВ "Метро Медіа Принт", в вагонах Київського метрополітену буде розміщена інформація про благодійний проект Фонду зі збору коштів на придбання серцевого імпланта для лікування вродженої вади серця у п'ятнадцятирічної Літкевич Дарини з міста Хмельницького.
 
Проект «Допоможіть зробити диво!» Розміщений на благодійній платформі МБФ «Українська біржа благодійності» https://ubb.org.ua/ru/project/4030/
Ми дуже вдячні всім, хто готовий допомогти врятувати життя маленьких пацієнтів дитячого відділення Інституту Серця.
 
Небайдужі до чужого горя, душевні керівники і співробітники компаній знову допомогли виготовити інформаційні матеріали про дівчинку, якою опікується Благодійний фонд «Серце на долоні» і розмістити їх у вагонах Київського метрополітену.
Тепер кожен з вас зможе долучитися до доброго і шляхетного - утримати чиєсь серце на долоні і допомогти йому битися!
 
Сердечно дякуємо ініціативним молодим людям, керівнику проекту Пуриній А.А. і вам - всім, хто з нами допомагає творити добро для тих, хто зможе радіти повноцінному життю, яке ви подарували!