Друзі завжди поруч!

Як приємно, що наші партнери постійно підтримують наші благодійні проекти, зі збору коштів на порятунок дитячих сердечок. З 30 вересня 2018 року завдяки рекламному агентству ТОВ «Фірма. АРТ »і ТОВ» Метро Медіа Принт», в вагонах Київського метрополітену буде розміщена інформація про благодійний проект Фонду зі збору коштів на придбання серцевого імпланта для лікування вродженої вади серця у п'ятирічного малюка Пащук Веніаміна
 
з міста Камінь-Каширський Камінь-Каширського району Волинської області. Проект «Маленькому Веніаміну дуже потрібно врятувати серце!» Розміщений на сайті фонду: http://www.serdze.org.ua/pacient/malenkom-veniaminu-ochen-nuzhno-spasti-... і сторінці Фейсбуку https: //www.facebook .com / serdze.com.ua /
Ми дуже вдячні всім, хто готовий допомогти врятувати життя маленьких пацієнтів дитячого відділення Інституту Серця.
 
Небайдужі до чужого горя, душевні керівники і співробітники компаній знову допомогли виготовити інформаційні матеріали про хлопчика, яким опікується благодійний фонд «Серце на долоні» і розмістити їх в вагонах Київського метрополітену.
 

Тепер кожен з вас зможе долучитися до доброї і благородної справи - утримати чиєсь серце на долоні і допомогти йому битися!
 
Сердечно дякуємо ініціативних хлопців, керівника проекту Пуринів А.А. і вас - всіх, хто з нами допомагає творити добро для тих, хто зможе радіти повноцінному життю, яке ви подарували!