Друзі завжди поруч!

11-04-2019
Ми дуже раді, що наші друзі-партнери активно допомагають в реалізації наших благодійних проектів, спрямованих на збір коштів для порятунку дитячих сердечок. З 11 квітня 2019 року завдяки рекламному агентству ТОВ «Фірма.АРТ» і ТОВ «Метро Медіа Принт», в вагонах Київського метрополітену розміщена інформація про благодійний проект Фонду зі збору коштів на придбання серцевого імпланта для лікування вродженої вади серця у дванадцятирічної дівчинки Касаткіної Наталі з м.Рівне.
 
 
Проект «Порятунок сердечка Наталії залежить від вас!» розміщений на сайті фонду: http://www.serdze.org.ua/pacient/spasenie-serdechka-natali-zavisit-ot-vas і сторінці Фейсбуку https: //www.facebook .com / serdze.com.ua /
Ми дуже вдячні всім, хто готовий допомогти врятувати життя маленьким пацієнтам дитячого відділення Інституту Серця.
 
Небайдужі до чужого горя, душевні керівники і співробітники компаній знову допомогли виготовити інформаційні матеріали про дівчинку, якою опікується благодійний фонд «Серце на долоні», і розмістили їх в вагонах Київського метрополітену.
Тепер кожен з вас зможе долучитися до доброї і шляхетної справи - утримати чиєсь серце на долоні і допомогти йому битися!
Сердечно дякуємо ініціативним хлопцям та дівчатам, керівнику проекту Пуринів А.А. і вам - всім, хто з нами допомагає творити добро для тих, хто зможе радіти повноцінному життю, яке ви подарували!