Друзі завжди поруч!

20-08-2021
Ми та наші маленькі підопічні з вродженими вадами серця хочемо висловити слова щирої вдячності нашому другу та партнеру МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці». Вже більше п’яти років, ми спільно працюємо, щоб допомагати маленьким сердечкам, бути здоровими. 

Для рятування наймолодших пацієнтів - новонароджених у операційному блоці Інституту серця дуже потрібні витратні матеріали - оксигенатори, для проведення оперативних втручань на відкритому серці із застосуванням апарату штучного кровообігу.
 
З проханням допомогти нам вирішити це питання, ми звернулись до нашого друга, МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» та, як завжди, отримали підтримку. Дякуючи  цільовій благодійній пожертві, ми змогли придбати 10 оксигенаторів CAPIOX FX 05  BEBY FX з твердостінним резервуаром та комплектом з магістралей.
 
Та вже 12 серпня першій малечі з Миколаївської області Вітовського району селища Святомиколаївського, десятимісячному Єгору Бойчуку було зроблено оперативне втручання (радикальна корекція Тетради Фало) з використанням цього оксигенатору.
Велике сердечне спасибі МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» за підтримку! 
Ви завжди поруч!