Єврокар починає новий етап соціального проекту «Тепло сердець»

 

У квітні 2016 року розпочався новий етап соціального проекту «Тепло сердець».
Організатором проекту виступає компанія «Єврокар», яка спільно з дилерською мережею SKODA в Україні, протягом багатьох років підтримує Державну установу «Інститут серця МОЗУкраїни" благодійними проектами.
 
На сьогоднішній день Державна установа "Інститут серця Міністерства охорони здоров'я України" (раніше "Київський міський центр серця"), є провідним профільним науково-клінічним закладом України з питань кардіології, хірургії серця і магістральних судин, рентгенендоваскулярної діагностики і лікування, судинної хірургії і трансплантології.
 
Одним з пріоритетних напрямків роботи Інституту серця є лікування вроджених вад серця у дітей. Однак, недолік державного фінансування призводить до того, що Інститут серця не завжди має всі необхідні витратні матеріали для проведення складних операцій дітям з вадами серця з малозабезпечених сімей та дітям-сиротам.
 
Тому, з метою надання допомоги таким дітям «Єврокар» запускає новий етап благодійного проекту «Тепло сердець» і запрошує всіх небайдужих приєднатися до даної соціальної ініціативи.

Взяти участь в соціальному проекті зможуть всі відвідувачі дилерських автосалонів, бажаючі підтримати Інститут серця. Для цього клієнтам автосалоновSKODA пропонується придбати наклейку «Тепло сердець», що символізує добровільну ініціативу кожного учасника і підтримку благодійного проекту. Також, в рамках проекту в усіх автосалонах дилерської мережі SKODA будуть встановлені бокси для збору благодійних коштів. Лише купивши наклейку або пожертвувавши довільну суму грошей до благодійного боксу, кожен може зробити свій внесок у порятунок дитячих сердець, а значить - життів.

 


 

Всі виручені і зібрані в рамках Проекту кошти будуть щоквартально спрямовуватися дилерськими центрами SKODA в благодійний фонд «Серце на долоні» Інституту серця на забезпечення операцій дітям з вадами серця з малозабезпечених сімей та дітям-сиротам.
 

    

 

ТОВ «Єврокар» реалізує благодійний проект «Тепло сердець» з листопада 2008 року. Початком проекту стала передача компанією «Єврокар» для потреб клініки автомобіля SKODA Roomster. Цей автомобіль став першим в автопарку Інституту серця, і тепер він щодня виконує життєво необхідну для пацієнтів роботу. Крім того, кошти зібрані Фондом Інституту серця спільно з дилерською мережею SKODA сприяли придбанню реанімаційного автомобіля з транспортним інкубатором для новонароджених. Компанія «Єврокар» щорічно організовує збір коштів для Фонду Інституту серця через дилерські центри SKODA. Фінансові кошти спрямовуються для дитячого відділення Інституту серця на купівлю медичного обладнання, необхідного для проведенія кардіохірургічних операцій і реабілітаційних процедур, а також для придбання необхідних витратних матеріалів.