Гуманітарна допомога від CONCORD 3000

28-07-2022
Сьогодні у нас з’явився новий друг та партнер - Благодійна організація «Благодійний фонд «Співдружність 3000» (CO CF CONCORD 3000). Діяльність цієї організації різнопрофільна та різноманітна,  але з 24 лютого 2022 року робота фонду спрямована виключно на допомогу армії та громадянам України, які постраждали від агресії РФ. Одним із найважливіших напрямків роботи фонду є допомога медичним установам. 
 
БО «БФ «Співдружність 3000» активно співпрацює з американським фондом Baranova27 , дякуючи їм наш партнер Інституту серця МОЗ України отримав необхідні перев'язувальні та видатні матеріали, засоби гігієни, дитяче харчування, підгузки для маленьких і дорослих пацієнтів та інші необхідні речи. 
В цей надскладний для України час коли десятки тисяч мирних жителів зазнали смертоносних бомбардувань з боку російської федерації та отримали поранення, зруйнована інфраструктура міст країни, культурні та історичні пам’ятки знищені, пошкоджені та зруйновані заклади охорони здоров’я, величезна кількість наших громадян стали тимчасовими переселенцями та втратили домівки, підтримка та допомога для українців дуже важлива та необхідна. 
 
   
   
Від усього серця щиро дякуємо за надану допомогу та підтримку, у співдружності ми подолаємо будь-які негаразди.