Кардіохірург з Нью-Йоркської клініки Mount Sinai Алан Стюарт в Києві!

На початку грудня 2015 в Київський Інститут Серця приїжджав видатний американський кардіохірург з Нью-Йоркській клініки Mount Sinai Алан Стюарт. Фонд брав активну участь в організації його приїзду.

Ми хочемо висловити велике спасибі співробітникам аеропорту «Бориспіль» за увагу та професійне обслуговування американського гостя. Окрема подяка компанії «Міжнародні авіалінії України» за комфортабельний переліт Алана Стюарта. Для України приїзд фахівця такого рівня це знакова подія!

 

За словами генерального директора Київського Інституту Серця Бориса Тодурова: «Найкраще вчитися, оперуючи разом з тим, хто віртуозно володіє певною операцією. Саме тому ми запросили приїхати до нас американця Алана Стюарта, який розробив унікальну методику хірургічного лікування аневризми аорти. Близько п'яти років тому ми дізналися про методику американця Алана Стюарта, який став проводити операції при аневризмі аорти без заміни клапана. Тобто після таких операцій кров розріджувати не потрібно. Алан розробив власну технологію».
Лікар з Нью-Йорка Алан Стюарт спільно з українським колегою Борисом Тодуровим провів у Київському Інституті Серця дві унікальні операції, під час яких показав всі нюанси свого методу.

 

  

 

Американський кардіохірург пробув у Києві менше двох діб, але як багато безцінного досвіду і знань він подарував кардіохірургів України.