Міжнародний день захисту дітей в дитячому відділенні Інституту Серця

01-06-2019
День захисту дітей - це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб всі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками і громадянами своєї країни.
 
 
Це свято, асоціюється у дітей з солодощами, веселими іграми, атракціонами і початком таких довгоочікуваних літніх канікул, насправді має зовсім не розважальний підтекст. Його мета нагадати дорослим про проблеми і труднощі дітей в усьому світі, підкреслити важливість захисту їх прав.
 
 
 
Батьки маленьких пацієнтів дитячого відділення Інституту серця дуже хвилюються за їхнє здоров'я, тому зробити для малюків свято ми вважали вкрай  важливим і необхідним. І ось 31 травня на один день раніше офіційного Міжнародного дня захисту дітей ми разом з нашими волонтерами  зайшли в кожну палату і привітали маленьких пацієнтів. Солодкі набори цукерок і печива отримав кожен малюк. Ці подарунки для маленьких пацієнтів дитячого відділення Інституту серця надали наші друзі МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» та компанія «Імперія солодощів».
 
 
Дякуємо всім вам, наші добрі чарівники за бажання і вміння творити і дарувати добро і радість!