Music Challenge – музичний благодійний проект.

1 вересня стартовал музичний благодійний проект. Music Challenge

 

Метою проекту є об'єднання однодумців в сфері культури, а саме світу музики, і можливість надати фінансову допомогу, дітям, чиї життя і здоров'я залежать від своєчасно наданих коштів.
невідомий об'єкт

Партнер проекту Music Challenge Благодійний Фонд «Серце на Долоні» постійно чинить знаки. Всі ми можемо приєднатися і перетворити чиюсь Надію в Життя!

 
Місця проведення - соціальні мережі ВКонтакте і Facebook, і майданчики для живих виступів при зйомці.
Ініціатори - музичний експромт КВАРУД.
 
Проект Music Challenge дозволить познайомитися з творчістю молодих музичних колективів, сольних виконавців за допомогою соціальних мереж і їхніх добрих справ.
 
Спільною творчістю, засобами і позитивом ми зробимо цей світ добрішим і музичних!
 
Правила участі:
Музична команда / сольний виконавець створюють музичний матеріал. Записують його виконання на відео і викладають його на своїх сторінках в соціальних мережах з текстом:
 
Ми (Я) НАЗВА КОЛЕКТИВУ / ІМ'Я сольний виконавець (посилання на сторінку) підтримуємо (-ю) Благодійний фонд «Серце на долоні» http://www.serdze.org.ua/.
 
Даруємо (-ю) свою творчість і допомагаємо (-ю) фінансово. З повагою передаємо (-ю) можливість зробити добру справу колегам: ____________, ___________, ____________.
#musicchallenge #blagotvoritelnost #charity # children # heard #future #life
 
Перераховують (-ет) 50 грн. на рахунок Благодійного Фонду «Серце на Долоні» ІПН 37432793 МФО банку: 320649; номер рахунку в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК": 26001060714855 UAH (гривня)
«Кидають (-ет) виклик» трьом учасникам - музичним колективам / сольним виконавцям.
Ті, хто отримав виклик: протягом 48-ми годин також створюють музичний матеріал, записують його виконання на відео і викладають відео на сторінках своїх соціальних мереж, перераховують 50 грн. на рахунок Благодійного Фонду «Серце на Долоні» і «кидають (-ет) виклик» наступним трьом учасникам. У разі, відмови від творчого «виклику», розмір пожертвування збільшується в 4 рази.
Тривалість відео від 30 до 90 сек.
Неприпустимо: використання ненормативної лексики і заклики до насильства.