Неоціненний подарунок маленьким пацієнтам

21-02-2022
Шановні друзі, Благодійний фонд «Серце на долоні» щиро дякує ТОВ «ФЛАУЕР», яка зробила нашим маленьким пацієнтам неоціненний подарунок -  сім серцевих імплантів -  окклюдерів Амплатцера (Amplatzer Septal Occluder) для закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки (ДМПП).
 
Найбільш поширеним для закриття ДМПП у клінічній практиці став оклюдер Амплатцера (Amplatzer Septal Occluder) завдяки своїй універсальності, відносній легкості імплантації та малій кількості ускладнень. Транскатетерна система Amplatzer, як альтернативний спосіб лікування вроджених дефектів міжпередсердної перегородки, була розроблена корпорацією AGA (зараз Abbott), під керівництвом Курта Амплатца у тісній співпраці з провідним словацьким фахівцем у дитячій кардіології Йозефом Машура з кардіологічного центру дитячої університетської клініки. Перший оклюдер було імплантовано в 1995 році. 
За допомогою технології системи Amplatzer здійснюється лікування наступних видів дефектів: ДМПП, відкрите овальне вікно, відкрита артеріальна протока, вроджений та набутий (постінфарктний) дефект міжшлуночкової перегородки.
Сердечно дякуємо, завдяки вашим великим серцям сім діток з вродженими вадами серця отримають можливість ендоваскулярної корекції.