Підприємець з Маріуполя профінансував закупівлю медичного обладнання для Інституту серця на суму понад 2 млн. гривень

20-03-2019
В Институте сердца состоялась торжественная передача медицинского оборудования стоимостью более 2 млн. гривень отделениям Института сердца от Благотворительного фонда «Сердце на ладони» при содействии мецената с большим сердцем из Мариуполя, предпринимателя Николая Анатольевича Будыки, который профинансировал закупку оборудования.
 
До складу переданого обладнання входить портативний кольоровий цифровий діагностичний апарат для ультразвукових досліджень, який дуже потрібен для реалізації проекту «Виїзна кардіодіагностична допомога», щодо виїзних кардіохірургічних та діагностичних бригад фахівців Інституту серця. Вже понад 11 років виїзні бригади фахівців Інституту Серця їздять по різних регіонах України з метою профілактики, якісного діагностування та виявлення серцево-судинних та кардіохірургічних захворювань у жителів України. Особливу увагу приділяють мешканцям зони АТО та прилеглих територій, де взагалі відсутня кардіохірургічна допомога.
 
Також була придбана і передана Інституту хірургічна акумуляторно-електрична моторна система, яка дуже потрібна у операційному блоці, де її використовують при оперативному втручанні на відкритому серці.
 
У переліку переданого обладнання є також електрокардіографи для дитячої та дорослої поліклінік.
 
Найбільш корисним нове обладнання буде для маленьких пацієнтів Інституту, думка про яких й надихнула Миколу Будику на видатний благодійний вчинок. Пацієнти і лікарі Інституту серця щиро йому вдячні за таку важливу допомогу!