Підтримка відділення інтенсивної терапії Інституту серця

Наш Фонд та компанію ПрАТ «ВФ Україна» пов’язують плідні та тривалі стосунки співпраці. Вже багато років ми спільно реалізуємо  проект «Добра справа у подарунок». 
 
Ідея проекту полягає в тому, що кошти, які раніше планувалися для придбання подарунків клієнтам компанії на свята, Vodafone спрямовує на допомогу дітям, які потребують термінової складної операції з усунення вродженої вади серця, відновлення зору та опорно-рухового апарату. Допомога надається дітям, батьки яких не в змозі оплатити серцеві імпланти самостійно, при цьому черга на безкоштовне лікування занадто велика, і дитина може не дочекатися допомоги або залишитися інвалідом.
 
Під час складної ситуації в наший країні у зв’язку з пандемією вірусу Covid-19, наш партнер -  ДУ «Інститут серця МОЗ України» дуже потребував апарати штучної вентиляції легенів для відділення інтенсивної терапії, в яке, у разі необхідності, будуть поступати інфіковані пацієнти. 
 
Ми звернулись з проханням, щодо допомоги у придбанні одного апарату до компанії ПрАТ «ВФ Україна» (Vodafone).  Як завжди наші друзі не відмовили у підтримці. Завдяки допомозі небайдужих людей та компанії ПрАТ «ВФ Україна» (Vodafone),  цей апарат вже працює у відділенні інтенсивної терапії Інституту серця.
Велике сердечне спасибі компанії ПрАТ «ВФ Україна» від нас та кардіохворих пацієнтів за добро  та підтримку!