Подарунок від Корпусу мира, Швейцарія

На початку жовтня президент Фонду Тодуров Б.М. зустрівся з представником Peace Corps International, Switzerland, паном Мартіном Петером Рісс. У ході переговорів було досягнуто згоди про перспективну співпрацю між двома організаціями. Швейцарська сторона запропонувала передавати через фонд гуманітарну допомогу, якої так сьогодні потребує Україна - це і медичні витратні матеріали, медичний інвентар для поранених (милиці та інвалідні коляски, теплий одяг та взуття.

 

10 листопада пан Мартін приїхав до України і привіз перший благодійний подарунок - 20 коробок підгузників, 15 коробок еластичних бандажів, 32 милиці, 2 інвалідні коляски, дитячі іграшки, одяг для дітей і дорослих.

 

 

 

  

Ми висловлюємо щиру подяку жителям і компаніям Швейцарії за передану гуманітарну допомогу, яка спрямована в дитяче відділення вроджених вад ДУ «Інститут серця МОЗ України», дитячий будинок м.Дружківка Донецької області та добровольчі батальйони «Айдар», «Київ» та інші, і сподіваємося, що швейцарські колеги і надалі будуть нашими хорошими друзями і партнерами.