Презентація проекту «Мистецтво, що дарує життя»

28 вересня відбулася презентація проекту «Мистецтво, що дарує життя». Проект являє собою цикл персональних виставок робіт відомих українських художників, які займають чільне місце в арт просторі України, Європи та світу (Великобританія, США, Китай, Іспанія, Франція і Йорданія)
Він буде реалізуватися протягом 15 місяців, в 2016 та 2017 років роках. Після аукціонного продажу виставкових робіт частина коштів буде регулярно передаватися у вигляді благодійного пожертвування благодійному фонду «Серце на долоні», на порятунок дітей, які хворіють на тяжкі серцевими патологіями.
 
 
 
   
 
Презентація проекту була приурочена до Міжнародного дня Серця і відкривалася персональною виставкою талановитої української художниці Олени Дудниченко-Цой, роботи, якої знаходяться в приватних колекціях не тільки України, але і в великих зарубіжних колекціях: Фреда Гінзбурга (Канада) і Королівської сім'ї Йорданії.
 
Серед запрошених в галереї «Тадзіо» були: Борис Тодуров, генеральний директор Інституту серця, Ірина Копаниця, виконавчий директор національного комітету «Міс Україна», Олександра Кучеренко, Міс Україна 2016, Сергій Найда, голова правління офіційного фан-клубу та музею «Братів Кличко », Андрій Омельянюк - віце-президент міжнародного благодійного фонду« Корда », представники компанії« Баєр », ТРК« Україна », компанії« канд », друзі та партнери фонду.
 
 
Всім, кому пощастило побувати там, стали учасниками незвичайної події, дуже рідкісного для наших днів - свята душі і серця.
 
Господиня галереї, відомий мистецтвознавець Олена Ягодовсая, з особливим талантом підібрала колекцію так, що з першої хвилини огляду відвідувачі розчинялися і захоплювалися в незвичайний світ, створений руками Оленою Дудніченко-Цой. Це спеціально підібрана, чудова колекція зворушливих, романтичних робіт з простими, але зрозумілими кожному сюжетами - квіти, які ростуть у твого будинку, і теплі спокійні літні дні, і загадкові сутінки, і наповнені романтикою місячні ночі, і загадковий погляд подорослішої дівчинки і загадкової посмішки окриленої новим почуттям молодої жінки. Вічні теми, втрачені в метушні великого міста, які завжди поруч і завжди з тобою, які вчать радіти простим, але важливим речам, - цінувати життя за кожен, прожитий, в гармонії з собою і навколишнім тебе світом, день.
 
Всі гості поступово розчинилися в потужному енергетичному потоці, який у них на очах створило з'єднання енергій талановитого художника, видатного кардіохірурга, неймовірного мистецтвознавця і незвичайної живої земної дівочої краси, яка рятує світ і людські життя.