Проект “Боротися за майбутнє”

Фонд продовжує проект "Боротися за майбутнє" по збору коштів на механічне серце для молодої жінки Філяренко Людмили.
З моменту розміщення інформації про даний проект на сайті МБФ «УББ» за рахунок висвітлення проблеми дилатационной крдіоміопатіі на різних телевізійних каналах ( «Україна», «Інтер», «СТБ», «Ера», «5 канал», і інші) і пресі фонд зміг зібрати і сплатити постачальнику третину вартості механічного серця для Людмили Філяренко, а саме 1 100 000 грн, з необхідних 3 272 576 грн, це дозволило 16 жовтня разом з німецькими фахівцями провести імплантацію механічного серця Людмилі в ДУ «Інститут серця МОЗ України». (Докладніше на сторінках сайту Фонду "Серце на долоні")
Зараз Людмила знаходиться в відділенні інтенсивної терапії Інституту серця. Цей факт підтверджується інформаційними матеріалами.
 
Як приємно бачити Людмилу усміхненої, а це дорогого коштує!
Просте людське участь і колосальна праця лікарів здатні творити чудеса! Фонд не перестає дякувати всім, хто вніс свій внесок в порятунок Людмили.
 
Спасибі, що ви є і залишаєтеся небайдужими до чужої біди!
На сьогоднішній день зібрано лише третина необхідної суми на оплату механічного серця Людмили Філяренко. Тому Фонд звертається до всіх, хто готовий, але не встиг підтримати наш проект "Боротися за майбутнє" - приєднуйтесь!
 
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на проект "боротися за майбутнє".
 
або зробити пожертвування на сторінці Фонду