Сердечна подяка

21-11-2019
Благодійний фонд «Серце на долоні» сердечно дякує:ТОВ «НАТАША-АГРО», Вертелецькому Олександру Борисовичу, Панченку Ю.І., Рибачуку Ю.Л., Шапаренко Е.Д.,  Картавцеву А.В., Касаткіній С.О., Кіданову М.М., Мельниковій Ірині, Венгер О.В., Журавель Г.І., Заворицький В.В., Панченко Євгену, Ісаєвій О.Л та багатьом анонімним благодійникам за надані фінансові пожертви, які були спрямовані на реалізацію проекту Фонду «Допоможи серцю битися!» та закриття останніх проектів щодо дитячих серцевих імплантів. 
 
На сьогодні в Інституті серця є в наявності серцеві імпланти для дітей з вродженими вадами  серця за державним замовленням, тому у жовтні місяці наш Фонд розпочав новий проект «Допоможи народитися здоровим серцям!», який спрямований на збір коштів для придбання сучасного апарату ультразвукової діагностики http://www.serdze.org.ua/pacient/dopomozhi-naroditisya-zdorovim-sertsyam  запрошуємо всіх приєднатися до його реалізації.  
 
04 вересня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки маленькому чотирирічному Пішл Павлу, з міста Миколаєва. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 06 вересня у задовільному стані та гарному настрої хлопчик був виписаний додому. Серцевий імплант для Павла був наданий завдяки німецький компанії PFM MEDICAL AG, та безпосередньо Jens Nikelski та Dietmar Fiedler. Безмежно вдячні!
 
05 вересня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки трирічній Антонюк Валерії з міста Рівного Рівненської області. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 07 вересня у задовільному стані дівчинка була виписана додому. Серцевий імплант для Валерії був придбаний дякуючи благодійній пожертві ПрАТ «ВФ Україна».  Від усього серця вдячні!
 
06 вересня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярна корекція вродженої вади серця - стентування каорктації аорти дев’ятирічному хлопчику з міста Фастова Київської області Стецюку Ярославу. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 09 вересня у задовільному стані Ярослав був виписаний додому. Необхідний стент для хлопчика забезпечив МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці». Сердечна подяка!
 
17 вересня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки п’ятирічній Нікіфоровій Василисі з села Улянівка, Скадовського району Херсонської області Післяопераційний період пройшов без особливостей, та  вже 19 вересня у задовільному стані дівчинка була виписана додому. Серцевий імплант для Василиси був придбаний дякуючи благодійній пожертві ПрАТ «ВФ Україна».  Від усього серця вдячні!
 
17 вересня у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки маленькій Салімовській Вероніці з міста Маріуполя Донецької області. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 23 вересня у задовільному стані та гарному настрої дівчинка була виписана додому. Серцевий імплант для Вероніки був придбаний завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці». Безмежно вдячні!
 
01 жовтня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки дворічному Плотнікову Глєбу з селища Каланчак Каланчацького району Херсонської області. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та  вже 03жовтня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому. Серцевий імплант для Глєба був придбаний дякуючи благодійній пожертві ПрАТ «ВФ Україна». Сердечна подяка!
 
23 жовтня у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки чотирирічному Дерюгіну Роману з міста Ірпінь Київської області . Післяопераційний період пройшов без особливостей, та  вже 28 жовтня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому. Серцевий імплант для Романа був придбаний дякуючи благодійній пожертві Національного комітету «Міс Україна». Шира подяка нашим красуням!
 
Щира подяка всім нашим друзям та партнерам! 
Дякуємо всім, хто підтримує проекти та програми Фонду! 
 Творити дива під силу кожному! Приєднуйтесь!