Сердечна подяка

01-09-2016

Благодійний фонд «Серце на долоні» сердечно дякує ФОП Бурда М.І., ФОП Костиря Н.І., Довбиш Н.С., Зогі Н.О., Лучшева І.В., Новосад Н., Селютін С.В., Комарова Д.В., Токарь О.С., Адаменку І.А., Кулеву С.О., Теліцину Д.О., Федонюк Тетяні, Хараламповій Є.В. та багатьом анонімним благодійникам за надані  фінансові пожертви,
які спрямовані на реалізацію проекту Фонду «Допоможи серцю битися». Це постійно діючий проект по збору коштів на лікування маленьких пацієнтів з вродженими вадами серця дитячого відділення ДУ «Інститут серця МОЗ України». Ці кошти будуть спрямовані на придбання серцевих імплантів для дітей з соціально-незахищених сімей, які мають вроджені вади серця: Кальчук Софія, 11 років з  с. Борохів Ківерцівського району Волинської області, Дуженко Діана, 2 рочки, переселенка з м. Дебальцеве Донецької області,  Тарасюк Вадим, 12 років, з села Дюксин, Костопельського району, Рівненської області. 
Тарасюк Іван, вже пройшов оперативне втручання та виписаний додому . Дякуємо!
 
Фонд продовжує проект «Штучне серце» по збору коштів на оплату механічного серця,  яке працює у грудях 41 річного харків’янина  Дорошка Павла Павловича. Та розпочав другий проект по збору коштів на друге штучне серце для 30-ти річної Філяренко Людмили з с. Новгородка Кіровоградської області, цей  проект під назвою «Боротися за майбутнє» також розміщений на сайті МБФ «Українська біржа благодійності». 
Щиро дякуємо небайдужим людям, яки підтримують ці проекти та низькій їм уклін: Ільченко І.В, Войтус О.Ю. Г.М., Скочко О.В., Мацепурі І.О., Цимбал О.І., Савченко Ю.Л. та багатьом анонімним благодійникам.
 
Приєднуйтесь! Разом ми непереможні!