Сердечна подяка

Благодійний фонд «Серце на долоні» сердечно дякує:ТОВ «ЮНІВЕСТ ПРЕПРЕС», Вертелецькому Олександру Борисовичу, пану Миколі, учням альтернативної школи «Сонячний острів», Ісаєвій О.Л., Чурі В.Н.,  Куран А.Є., Панченку Ю.І., Шепетько О.Ф., Плахоніній Г.С., Лящуку Богдану, Калінчуку Р.А., пану ВА, Борсуку Б.М., Позивайло П.П та анонімним благодійникам за надані фінансові пожертви, які були спрямовані на реалізацію нового проекту Фонду «Допоможи народитися здоровим серцям!», який спрямований на збір коштів для придбання сучасного апарату ультразвукової діагностики
 
http://www.serdze.org.ua/pacient/dopomozhi-naroditisya-zdorovim-sertsyam 
Запрошуємо всіх приєднатися до його реалізації. 

На сьогодні  у Інституті серця є в наявності серцеві імпланти для дітей з вродженими вадами серця за державним замовленням, тому ми будемо допомагати забезпечувати дитяче відділення інституту серця медичним обладнанням, за 12 років діяльності існуюче обладнання морально зносилося та неодноразово виробило свій ресурс. Для реалізації таких дорого вартісних проектів ми потребуємо сприяння та підтримки з боку громадськості, підприємців, фізичних та юридичних осіб. Творити дива під силу кожному! Приєднуйтесь!
 
Ще раз, від усього серця хочемо подякувати меценату з великим серцем з міста Маріуполя, підприємцю  Миколі Анатолійовичу Будиці, який забезпечив медичним обладнанням на 2 млн. гривень відділення інтенсивної терапії Інституту серця.
 
 
За 2019-й рік ми разом з вами, наші добрі чарівники, реалізували 55 проектів по рятуванню дитячих сердечок, 49 діткам вже встановлені серцеві імпланти, а шістьох ми ще чекаємо у дитячому відділенні Інституту серця на малоінвазивне оперативне втручання. 
Дякуючи нашим давнім друзям та партнерам ПрАТ «ВФ Україна», для дитячого відділення придбано портативний електрокардіограф, та холтерівська система та надана допомога у рятуванні 13 дитячих сердечок.
Разом з МБФ "Міжнародний благодійний фонд на честь Покрова Пресвятої  богородиці", компанією «Пластікс-Україна», Національним комітетом «Міс Юкрейн», ТОВ «А-Нільсен», Куршутовим С.О. та небайдужими однодумцями ми врятували 42 дитини з вродженими вадами серця. 
 
Нам дуже приємно, що вже одинадцять років реалізуется спільний соціально-благодійний проект «Тепло сердець», організатором якого з 2008 року виступила компанія «Єврокар», спільно з дилерською мережею SKODA в Україні, в 28 автосалонах по продажу автомобілів SKODA були встановлені прозорі скриньки-накопичувачі для залучення благодійних пожертв.
Всі отримані кошти спрямовуються  на  благодійну програму Фонду «Допоможи серцю битися!».
 
Дякуємо нашим новим друзям - мережі дитячих закладів "Тотоша", які у День серця, привезли для маленьких пацієнтів відділення дуже багато подарунків - книжки, дитячі конструктори, памперси, іграшки та багато іншого.
Від усього серця вдячні!
Щира подяка всім нашим друзям та партнерам! 
Дякуємо всім, хто підтримує проекти та програми Фонду!