Сердечна подяка

Шановні друзі-благодійники, 
 
За час карантину ми з вами реалізували дуже важливий проект «Шанс на життя» щодо збору коштів на механічне серце для Євгена Бистрицького з міста Харкова. За допомогою МБФ «Українська біржа благодійності», телевізійних каналів: 1+1, СТВ, програми «Стосується кожного»  каналу «ІНТЕР», компанії Водафон Україна та понад 3000 донорів, цей дуже дороговартісний витратний матеріал був придбаний та переданий до Інституту серця. Велика та безмежна подяка всім! 
 
 
 
Запланована імплантація механічного серця була відкладена внаслідок неможливості приїхати закордонним фахівцям-прокторам, які обов’язково мають бути присутніми при такого роду оперативних втручаннях. Женя поїхав до Білорусі на трансплантацію.

Проте з Білоруської клініки Женя повернувся без трасплантації (з певних причин по стану здоров’я), декілька днів спостерігався в Інституті серця. На сьогодні його стан здоров’я стабільний. Зараз юнак перебуває у Харківський області під наглядом імунологів та кардіологів, та ми чекаємо його наприкінці червня у Києві.
За час карантину в Україні, пов’язаного з пандемією  COVID-19, ми, завдяки вашій підтримці, змогли надати допомогу Інституту серця у забезпеченні медичного персоналу та пацієнтів дезінфікуючими розчинами, необхідними витратними матеріалами та медичним обладнанням: моніторами пацієнта, шприц-насосами, апаратами штучної вентиляції легень. Ця допомога дуже важлива для рятування життя пацієнтів з кардіологічними захворюваннями. 
 
Зараз Фонд поновлює свою роботу та продовжує реалізацію проекту «Допоможи народитися здоровим серцям!», який спрямований на збір коштів для придбання сучасного апарату ультразвукової діагностики http://www.serdze.org.ua/pacient/dopomozhi-naroditisya-zdorovim-sertsyam  
Запрошуємо всіх приєднатися до його реалізації. 
 
На сьогодні в Інституті серця є в наявності серцеві імпланти для дітей з вродженими вадами серця за державним замовленням, тому ми будемо допомагати забезпечувати дитяче  поліклінічне відділення Інституту серця медичним обладнанням. За 12 років існуюче обладнання морально застаріло та відпрацювало свій ресурс. Для реалізації таких дороговартісних проектів ми потребуємо сприяння та підтримки з боку громадськості, підприємців, фізичних та юридичних осіб. 
Творити дива під силу кожному! Приєднуйтесь!
 
Дякуємо всім, хто підтримує проекти та програми Фонду!