Сердечна подяка

21-08-2020
Благодійний фонд «Серце на долоні» сердечно дякує: ПрАТ «ВФ Україна», МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», «ТОВ «ВДС ІНЖЕНІРІНГ» та його керівнику Бовкушу Віталію Олександровичу, нашому постійному другу-партнеру – Вертелецькому Олександру Борисовичу, пані Лані Лані, Голубу А.В., Ващуку В.В., Кимарському А.А., Рибалці І.В., Сірша А.О., Бакутяк Ользі,
Дай боже, Дідик М.В., Шудрі Д.В., Михеєвій С.В., Будяк Л.М., Демченко В.Г., Білогрась І.Б., Перегудовій О.В., Приймак Л.Д., Левонюк П.В., Сарані В.В., Мінтей О.М., ХАО, Рибчинчуку М.С., Бекер Л.А., Р.Б., Р.Р., Кравцову А.Я., Богомолову С.В., Зубовій Г.В.,  Клепач А.Ю., Стадніченко Світлані, Бугайовій В.А., Омельченко С.С., ФОП-Романовська І.Ю., Халаим О.В., Роїк П.Д., Сухій О.В., Матяж Н.В., Біляченко Іллі та ще 376  благодійникам за надані фінансові пожертви., які були спрямовані  на придбання наборів для гемодіалізу для відділення  штучного кровообігу та екстракорпоральних методів лікування та  витратних матеріалів для клініко- діагностичної лабораторії ДУ «Інститут серця МОЗ України». 
 
Карантин в Україні, пов’язаний з пандемією  COVID-19, триває, тому ми, завдяки вашій підтримці, продовжуємо надавати допомогу Інституту серця, у забезпеченні медичного персоналу та пацієнтів засобами індивідуального захисту, необхідними витратними матеріалами та тестами ПЛР для маленьких пацієнтів з вродженими вадами серця. Щиро всім дякуємо за підтримку. 
 
Також наш Фонд продовжує реалізацію проекту «Допоможи народитися здоровим серцям!», який спрямований на збір коштів для придбання сучасного апарату ультразвукової діагностики http://www.serdze.org.ua/pacient/dopomozhi-naroditisya-zdorovim-sertsyam  запрошуємо всіх приєднатися до його реалізації.  
 
На сьогодні у Інституті серця є в наявності серцеві імпланти для дітей з вродженими вадами серця за державним замовленням, тому ми будемо допомагати забезпечувати дитяче  поліклінічне відділення інституту серця медичним обладнанням, за 12 років діяльності існуюче обладнання морально зносилося та неодноразово виробило свій ресурс. Для реалізації таких дорого вартісних проектів ми потребуємо сприяння та підтримки з боку громадськості, підприємців, фізичних та юридичних осіб. Творити дива під силу кожному!
 
Приєднуйтесь!
Дякуємо всім, хто підтримує проекти та програми Фонду!