Сердечна подяка Юлію Яковичу Іоффе

Критичні вроджені вади серця новонародженого необхідно оперувати в перші години життя, але скористатися послугами авіаційного транспорту для доставки малюка дозволено лише на 8 день від народження. Привезти дитину з регіонів України для проведення корекції вади до Київського Центру Серця можна тільки на спеціалізованому реанімаційному автомобілі зі спеціальним оснащенням. На сьогоднішній день такого автомобіля у Київському Центрі Серця немає. Наш Фонд вирішив організувати збір коштів для придбання такого спеціалізованого медичного автомобіля.

 

Одним з перших на наше прохання про допомогу відгукнувся Юлій Якович Іоффе, Народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки та ТОВ «ДВ Нафтогазовидобувна Компанія».

Ми хочемо висловити щиру і глибоку вдячність за надану благодійну допомогу. Завдяки Вашій щедрості, шановний Юлій Якович, доброті та активній  життєвій позиції новонароджені малюки з критичними вадами серця з різних регіонів України зможуть своєчасно отримати оперативну допомогу щодо корекції вади в дитячому відділенні Київського Центру Серця. Успішна реалізація благодійного проекту Фонду по збору коштів на придбання реанімаційного автомобіля була б неможлива без Вашої участі.

 

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, духовних і фізичних сил, надійних соратників, успіхів у творенні добра і подоланні труднощів, подальших плідних починань на довгі роки Вашої роботи на благо нашого народу і держави!

Ми віримо в збереження дружніх відносин та сподіваємося на подальшу співпрацю.