Свято Святого Миколая в дитячому відділенні Інституту Серця

Всі з нетерпінням чекають Новорічних свят, а діти особливо. Ці казкові заходи починаються з дня Святого Миколая. Вдома малюки чекають солодкого подарунка під подушкою, теплих маминих обіймів і казки. А вранці - радісні очі, і притиснутий до грудей подарунок.
 
 
Як це неймовірно. А якщо ти в лікарні, і твоя мама в цей час турбується тільки про твоє здоров'я, побігти за солодким подарунком і здивувати несподіваними гостями у неї немає ні сил ні можливості. Але мрії повинні збуватися. Навіть найзаповітніші.
 
 
 
І ось свято Святого Миколая завітало до дитячого відділення Інституту серця. Благодійний фонд «Серце на долоні зі своїми друзями МБФ на честь Покрова Пресвятої Богородиці зайшли в кожну палату дитячого відділення Інституту серця і привітали маленьких пацієнтів зі святом, вручили їм солодкі подарунки та м'які іграшки за відмінну поведінку, і силу духу  від самого Святого Миколая.
 
А веселих шоколадних чоловічків нашим малюкам передала компанія «Good Wine», фломастери і розмальовки наші партнери компанія «Єврокар», а смішне печиво з букв і звіряток з глюкозою привезла компанія «Імперія солодощів»
 
 
 
Дякуємо всім вам, наші добрі чарівники, за бажання і вміння творити і дарувати добро і радість !!
Ми з величезною радістю побажали нашим маленьким пацієнтам багато-багато здоров'я і радості. Веселих і запальних Новорічних і Різдвяних свят!