Свято Святого Миколая в дитячому відділенні Інституту Серця

24-12-2019
Всі з нетерпінням чекають Новорічних свят, а діти особливо. Ці казкові заходи починаються з дня Святого Миколи. Вдома малюки чекають солодкого подарунка під подушкою, теплих батьківських обіймів та чарівного дива. А вранці радісні очі, і притиснутий до грудей подарунок. Неймовірно!
 
А якщо за станом здоров’я,  дитина знаходиться у лікарні, та його батьки, або опікуни в цей час переймаються тільки здоров’ям малечі.  На жаль, здивувати неочікуваним подарунком та здивувати  несподіваними гостями у них немає ні сил, ні можливості. Але мрії повинні збуватися. Навіть найзаповітніші. І ось свято Святого Миколая прийшло до дитячого відділення Інституту серця, трошки з запізненням, але радість маленьких пацієнтів була  .
 
Благодійний фонд «Серце на долоні зі своїми друзями МБФ на честь Покрова Пресвятої Богородиці зайшли в кожну палату дитячого відділення Інституту серця і привітали маленьких пацієнтів зі святом, вручили їм м'які іграшки, фломастери,олівці та розмальовки за відмінну поведінку і силу духу від самого Святого Миколая.
 
Ми з величезною радістю побажали нашим маленьким пацієнтам багато-багато здоров'я, щастя та радості. Веселих та чарівнихх Новорічних та Різдвяних свят!
 
Щиро дякуємо нашим партнерам та друзям: компанії «Єврокар»; компанії «Імперія солодощів» та МБФ на честь Покрова Пресвятої Богородиці за допомогу подарунками.
 
Спасибі всім вам наші добрі чарівники за бажання і вміння творити та дарувати добро та радість !!