А у нас знову гості!

12-12-2019
До нас у гості завітав наш маленький та неодноразово підопічний трирічний Архангельський Ігорьок з міста Києва разом з усією родиною: мамою Єлизаветою Миколаївною, батьком та старшим семирічним братом Дмитром. Всі вони разом приїхали на необхідну перевірку сердечка маленького хлопчика.
 
У Ігоря з першого дня народження були проблеми з серцем. Це важка вроджена вада серця; повна атриовентрикулярна комунікація, збалансована форма. Невеликий мітральний стеноз. Відкрите овальне вікно. На третьому місяці після народження малеча перенесла перше оперативне втручання – звужування легеневої артерії та перев’язку відкритої артеріальної протоки, потім пластику мітрального та тристулкового клапанів.
Але ці операції не принесли бажаного результату, тому для надання невідкладної допомоги хлопчику 27 липня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був встановлений біопротез мітрального клапана. http://www.serdze.org.ua/report/arkhangelskii-igor-0 
 
Свою допомогу у рятуванні вроджених вад серця у маленького Ігоря надав наш постійний друг та партнер МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив необхідний серцевий клапан.
 
Так приємно було поспілкуватись с родиною Архангельских, побачити їх хлопчиків веселими та усміхненими. Напередодні Новорічних свят, ми вирішили виступити у ролі Діді Мороза, та подарувати дітлахам дуже смішних іграшкових черепах, побажати щастя та здоровя.