А у нас знову гості!

18 лютого до нас у гості завітав наш колишній підопічний вісімнадцятирічний хлопець з села Стрілецький Кут, Кіцманського району Чернівецької області  Лакуста Ростислава разом з мамою, Людмилою Дмитрівною. Вони разом приїхали перевірити сердечко Ростислава та впевнитися, що воно здорове. 
 
 
09 липня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була проведена ендоваскулярна корекція вродженої вади серця - аневризми міжпередсердної перетинки з двома проривами, гемодинамічно значимими Лакусті Ростиславу. http://www.serdze.org.ua/report/lakusta-rostislav
 
Свою допомогу у рятуванні вродженої вади серця у хлопця надав наш постійний друг та партнер МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив необхідний серцевий імплант, щоб серце Ростислава стало здоровим.
Так приємно було поспілкуватись с родиною Лакуста та взнати, що Ростислав продовжує навчання у Чернівецькому професійному машинобудівному ліцеї та гарно себе почуває. Нехай і надалі все у родини Лакуста  буде гарно!