А у нас знову гості!

18 липня 2020 року до нас у гості разом з матусею завітала наша підопічна чотирирічна Цушко Полінка з міста Миколаїва. Вони приїхали щоб перевірити сердечко дівчинки та впевнитися, що воно здорове. 
 
 
14 червня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки маленькій Полінці. http://www.serdze.org.ua/report/tsushko-polina
Свою допомогу у рятуванні вродженої вади серця у дівчинки надав наш постійний друг та партнер компанія Vodafone Україна , яка надала пожертву  для придбання необхідного серцевого імпланту, щоб сердечко Полінки стало здоровим.
 
 
При нашому спілкуванні у 2019 році Полінка розповіла свою мрію стати балериною, ми побажали їй, щоб це бажання здійснилось. Зараз сердечко дівчинки у гарному стані, чому ми дуже раді. Сьогодні мама Полінки розповіла нам, що зараз дівчинка з задоволенням займається художньою гімнастикою, це дуже красивий та важкий вид спорту. Побажаємо їй перемог у змаганнях та великих спортивних досягнень.
Для нас Полінка разом з мамою зробила, цікаву фото сесію, хочемо з вами поділитися цими фотографіями. 
 
Ми завжди раді зустрічі з нашими підопічними та чекаємо їх у гості!!