А у нас знову гості!

22-09-2020
До ДУ «Інститут Серця МОЗ України» на перевірочне обстеження серця завітав наш підопічний сімнадцятирічний  юнак з міста Харкова Бистрицький  Євген зі своєю мамою Ленговіч Надією.
 
Ми всі разом збирали кошти, для придбання механічного серця для Жені. Це серце було придбано і зараз перебуває на аптечному складі Інституту серця. Після розмови з Євгеном та лікарями, приємно було дізнатися, що стан юнака стабільний, хоча ліків йому потрібно чимало. Будемо тримати кулаки, щоб серце Жені працювало та трансплантація відтерміновувалась. 
 
Дуже приємні та позитивні емоції залишились після нашій зустрічі. Надія виклала дуже теплий пост у Фейсбуці, щодо приїзду (мова автора): «Здравствуй наш хороший институт! Мы приезжали 22.09.2020 на проверку. Мы благодарны им за всё, что они сделали и делают для нас. Хочу поблагодарить их от всей души! Сюда каждый раз мы приезжаем, все нам рады и мы тоже. Нет такого ощущения, что ты едешь в больницу. Мы едем в гости!!! Эта человечность и профессиональность берет своё. Они - как часть наших друзей. Я верю в этот институт. Всё, что они делают, у них получится!».
 
Дякуємо за подарунки та зустріч, завжди на вас чекаємо. 
Женю, тримайся, все буде добре!