А у нас знову гості!

21-07-2021
До нас у гості вкотре завітав наш колишній підопічний семирічний хлопчик з міста Вінниця Шендерук Сашко разом з мамою Мариною Володимирівною. Вони приїхали на чергове перевірочне обстеження сердечка хлопчика. 
 
11 липня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Сашку  http://www.serdze.org.ua/report/shenderuk-oleksandr
На допомогу сердечку маленького хлопчика прийшли МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», ФОП Московченко Я.Р. та небайдужі люди, завдяки їм був придбаний необхідний серцевий імплант, щоб серце Сашка стало здоровим. Ще раз дякуємо!
 
Так приємно було поспілкуватись з Сашком і мамою Мариною та взнати гарні новини, що з сердечком Сашка все гаразд и нова наша зустріч буде вже через два роки. На згадку про нашу зустріч та перебування у Інституті серця Сашко привіз та подарував нам двох ведмедиків – помогайок,  які будуть оберегами Фонду. Дякуємо Сашко  та мама Марина! Щастя вам та здоров’я! 
 
Бажаємо Сашку великих успіхів у шкільному навчанні!