В Києві вперше відбудеться Благодійний танцювальний марафон

Приходьте 1 жовтня о 12:00 в Парку Шевченка. 
 
1 жовтня в парку Шевченка всі професіонали і любителі танцюватимуть нон-стоп 4 години більше 10 видів танців - сальса, танго, гопак, румба, бугі-вугі, лезгинка, свінг, реггетон, фанк, хіп-хоп.
Мета марафону - зібрати гроші на «справи сердечні» і допомогти закупити дорогі витратні матеріали (окклюдером) для діток в Інституті серця.
Вартість участі 150 гривень 
Можна зареєструватися та сплатити участь заздалегідь на сайті  www.lifemedical.com.ua або зробити це на місці в день заходу.
 
Марафон буде розділений на кілька тематичних частин, під час яких можна буде вивчити нові танці, взяти участь в конкурсах, познайомитися з цікавими людьми, сфотографуватися в фото-зоні і просто добре весело, активно провести час, допомагаючи діткам.
 
Це буде перший танцювальний марафон в Україні. Феномен подібних форматів з'явився в Америці. У 1932 році в США проходив найдовший в історії танцювальний марафон. Він тривав 4152,5 години з 6 червня по 30 листопада.
 
Танцювальний марафон у Парку Шевченка триватиме лише 4 години, але цей час учасники проведуть з користю для себе і діток. Гості зможуть підтримати малюків з вродженими вадами серця. Всі виручені кошти від першого благодійного танцювального марафону будуть перераховані на «справи сердечні».
 
Взяти участь в танцювальному марафоні зможуть люди будь-якого віку. Зовсім не важлива ваша танцювальна підготовка, головне - запал і бажання, а розучити потрібні па всім допоможуть професіонали.
На підтримку учасникам танцювального марафону, виступить кілька танцювальних колективів. На сцені всі 4 години з будуть хлопці, які добре розуміються на танцях толк і не дадуть вам нудьгувати. Нові руху, різні танцювальні стилі, гарна музика, відмінний ді Джей, харизматичний ведучий і багато сюрпризів.
 
Благодійний танцювальний марафон
 
Приходьте 1 жовтня в 12:00 у Парк Шевченка.