Від щирого серця

01-03-2020
У нашого Фонду є маленькій підопічний Архангельський Ігор. У хлопчика з першого дня народження були проблеми з серцем. Це важка вроджена вада - повна атриовентрикулярна комунікація, збалансована форма. Невеликий мітральний стеноз. Відкрите овальне вікно.
 
На третьому місяці після народження малеча перенесла перше оперативне втручання – звужування легеневої артерії та перев’язку відкритої артеріальної протоки, потім пластику мітрального та тристулкового клапанів, а у липн1 2018 року, маленькому Ігорю був встановлений біопротез мітрального клапана. 
 
Так склалося, що наш маленький хлопчик знов потребував допомоги - йому  потрібно протезування механічного мітрального клапану.  Це буде вже шосте оперативне втручання для рятування сердечка маленького хлопчика. Поки ми готували проект, щодо збору коштів на клапан для Ігорка, ми розповіли його історію  нашому партнеру та  гарному другу – генеральному директору компанії ТОВ «Пластікс-Україна»  пану Іренеушу Дереку.  Яке було наше здивування, коли практично одразу клапан для хлопчика був придбаний.
 
Величезна та щира подяка Вам, пане Іренеуш, за Ваше велике та чуйне серце. Родина Архангельських від усього серца Вам також дякує. 
Найближчим часом маленькому Ігорю буде проведено операцію у ДУ «Інститут Серця МОЗ України». Ми віримо, що все буде добре.
Щодо перебігу подій ми всіх обов’язково поінформуємо.