Завжди раді новим друзям

13-01-2020 

В рамках проекту «Серце» Навчально-виховного комплексу «Кіровоградський колегіум» м.Кропівницький учні 9Б класу відвідали Інститут серця МОЗ України.
 


Школярі мали можливість поспілкуватися з директором Інституту Борисом Тодуровим, ознайомитись з роботою відділень клініки, сучасними методами діагностики серця (тепер діти знають, що у найулюбленішого класного керівника не тільки добре, але й здорове серце – подяка Анна Мельник, лікар-кардіолог, спеціаліст з УЗД діагностики).
 
  
 
Неабиякий інтерес викликала розповідь про Людмила Филяренко, землячку дітей, молоду жінку, якій Borys Todurov в 2016 році імплантував механічне серце, а через рік Людмилі в Білорусі було трасплантовано донорське серце і зараз щаслива Людмила радіє життю разом з її сином.
 
   
«Життя складається не лише з часу, а й з моментів, які ми пам’ятаємо». Тож сподіваємось, що учням запам’ятається екскурсія до Інституту серця, адже це було цікаво і пізнавально, і що про серце слід піклуватися у всіх сенсах, але передусім – це здоровий спосіб життя.
 
У ролі досвідченого «гіда» виступив кардіохірург відділення трансплантології органів і тканин Андрій Патола.
Про те, як рятують дитячі серця, розповідала кардіохірург Irina Aksonova - завідувачка дитячого відділення.
 
 
 
Діти поверталися додому не тільки сповнені враженнями, а й з маленькими подарунками, які запеспечив БФ «Серце на долоні» Інституту серця