Дитячі серця чекають на Вашу допомогу

Для рятування дітей з вродженими вадами серця

 

Шановний  добродію!
 

Благодійний фонд “Серце на долоні” створений за ініціативою фахівців ДУ “Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України”.
Головна мета Фонду - надання допомоги у лікуванні хворих на серцево-судинні захворювання, в першу чергу дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей.

Для ефективного виконання своєї мети ми потребуємо сприяння з боку громадськості, підприємців, фізичних та юридичних осіб. Основну частину залучених коштів Фонд спрямовує  на лікування вроджених вад серця у дітей в дитячому відділенні Інституту, який на сьогодні є провідною профільною науковою та клінічною установою з питань кардіології, хірургії серця і магістральних судин.

 

Зараз Україна знаходиться в дуже складній військово-політичній ситуації, захищаючи свої території на сході країни від терористів і загарбників, тому основні витрати державного бюджету спрямовуються на фінансування обороноздатності України.
В зв’язку з обмеженим державним фінансуванням Інституту, виникла нагальна потреба в придбанні оксигенаторів для дітей-підлітків, вагою від 25 до 50 кг, для проведення оперативних втручань на відкритому серці.

 

Звертаємось до Вас з проханням надати можливу благодійну фінансову допомогу. Ці кошти будуть витрачені на придбання дороговартісних витратних матеріалів - оксигенаторів для оперування дітей – підлітків з вродженими вадами серця. Вартість одного оксигенатора – 8 000 грн.  

Запрошуємо Вас стати нашим партнером в цій важливій та необхідній справі.

Наші банківські реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140,м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ  37432793, МФО банку: 320649
р/р 26001060714855  в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Києва
Призначення платежу: на придбання оксигенаторів