Допоможемо сердечку Ольги!

Проект завершено. Серцевий імплант придбав МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці»
 
 
04 квітня 2018 року у ДУ «Інститут Серця Міністерства охорони здоров'я України» була про консультована Ясінська Ольга з міста Кривий Ріг Дніпропетровського району. Наприкінці липня місяця дівчині виповниться 13 років.Фахівці Інституту серця діагностували у Ольги вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки та помірну дилатацію правих відділів серця. Для у усунення цієї вродженої вади серця дівчині  необхідна ендоваскулярна корекція вади серцевим імплантом - оклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальний балоном, вартість якого: 102 000 грн. 
 
Родина Ольги, це мати, Ясінська Олена Іванівна та вісімнадцятирічний старший брат Володимир. Мешкає родина у місті Кривий Ріг у житлі, яке винаймають. Мати Ольги, працює медичною сестрою кабінету «Довіра» у КЗ «Криворізькій центральній районній лікарні» Дніпропетровської обласної ради, та самотужки виховує двох дітей. З батьком дітей Олена Іванівна у розлученні, ніякої допомоги від нього не отримує. Головне бажання  мами Ольги, щоб її донечка була здорова.
 
Ольга навчається у школі для слабочуючих дітей При цьому Ольга дуже активна дівчина, відвідує декілька шкільних гуртків, дуже любить малювати, природу та здоровий спосіб життя, завжди допомагає мамі по господарству. Заробітної плати Олени Іванівни ледве вистачає на прожиття, тому самостійно придбати дороговартісний серцевий імплант – оклюдер Figulla Flex II ASD системою доставки та вимірювальним балоном для лікування вродженої вади серця у дочки вона не взмозі. 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для придбання серцевого імпланту для тринадцятирічної Ольги до Фонду звернулася мати дівчинки. 
 
Ми просимо всіх небайдужих та щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на оклюдер Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальний балоном, врятуйте сердечко дівчинки! Підтримайте наш проект!
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Ясінської Ольги.
 
Допомогти сердечку Ольги можливо на сайті Фонду http://www.serdze.org.ua/, зробивши благодійну пожертву за допомогою картки ПриватБанку, натиснувши на позначку «Зробити пожертву» або «Допомогти». Приєднуйтесь! Давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!