Допоможемо сердечку Валерії стати здоровим!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone України"
 
 
05 листопада 2018 року у ДУ «Інститут Серця Міністерства охорони здоров'я України» була проконсультована дівчинка з с.м.т. Турбів Могилів – Подільського р-ну Вінницької обл Кабалик Валерія, яка народилася 23 вересня 2014 року. Фахівці Інституту діагностували у дівчинки вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Для у усунення цієї вродженої вади серця Валеріїнеобхідно ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки серцевим імплантом – спіральною системою Nit-Occlud PDA,вартість якої: 68 480 грн.
 
Родина Валерії,це мати, Кабалик Антоніна Василівна, батько Кабалик Максим Миколайович, старша сестра Олександра та молодша дворічна сестричка Дар’я. Мешкає родина у найманій хаті у с.м.т. Турбів Могилів – Подільського району Вінницької області та має статус багатодітної.Мати зараз перебуває у декретній відпустці по догляду за маленькою молодшою донечкою, а батько працює комірником у ФОП Задворний Віктор Миколайович, та отримує мінімальну заробітну плату. Фінансові можливості родини досить обмежені і самостійно придбати дорого вартісний серцевий імплант – спіральну систему Nit-Occlud PDAдля лікування вродженої вади серця у доньки вони не в змозі. Головне бажання батьків, щоб сердечко їх любої донечки було здоровим.
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка середньої доньки Валерії до Фонду звернулася мати дівчинки. 
 
Ми звертаємось до всіх небайдужих та щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко Валерії!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертвана лікуванняКабалик Валерії.
 
Дівчинці можна допомогти,зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанкуна нашомусайтіhttp://www.serdze.org.ua/,використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву».
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!