Допоможемо сердечку Ярослава!

Проект завершено. Серцевий імплант придбаний
 
 
12 липня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був проконсультований хлопчик з міста Києва Ласигін Ярослав, який народився 23 вересня 2012 року. Фахівці Інституту діагностували у хлопчика вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку, невелику дилатацію лівого шлуночка та мінімальний м’язовий дефект міжшлуночкової перетинки, гемодинамічно незначний. Для усунення відкритої артеріальної протоки у серці Яросдава потрібне термінове ендоваскулярне закриття її серцевим імплантом – спіральною системою Nit-Occlud PDA, вартість якої: 68 480 грн. 
 
Родина хлопчика, це мати, Ласигіна Оксана Володимирівна, батько Ласигін Олександр Олександрович та маленька сестричка Радмила. Мешкає родина у звичайному багатоповерховому будинку у м. Києві. Мати не працює, знаходиться у декретній відпустці, по догляду за маленькою донечкою, отримує державну допомогу, а батько працює провідним інженером у ТОВ «Група компаній «Альфа і Омега», отримує заробітну плату 3 900 грн. Зрозуміло, що виходячи з фінансового стану родини, неможливо самостійно придбати дорого вартісний серцевий імплант – спіральну систему Nit-Occlud PDA для лікування вродженої вади серця у сина. Від усього серця батьки бажають, щоб їх старший синочок мав здорове сердечко. Ярослав веселий, та жвавий хлопчик, любить гратися з друзями та гуляти на вулиці.
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка сина Ярослава, до Фонду звернулася мати хлопчика. 
 
Ми звертаємось до всіх з проханням, підтримайте наш проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко хлопчика!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Ласигіна Ярослава.
 
Хлопчику можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!