Єднаймо зусилля! ПРОЕКТ ЗАВЕРШЕНО

Збір коштів для цифрового рентгенівського комплексу

 

Шановні добродії!

Новітні вимоги до надання медичної допомоги людям з хворобами серця, в першую чергу,потребують якісної діагностики на високотехничному професійному обладнанні. У більшості пацієнтів, які звертаються до Інституту Серця, на підставі отриманої інформації за даними ехокардіографів, ультразвукових апаратів та даних  рентгенівських досліджень призначається оперативне втручання. Сучасні методики дозволяють говорити про безпеку таких втручань та повне відновлення після операції.

 

Цифрова рентгенівська установка забезпечує якісне дослідження серця пацієнта, дозволяє робити остаточні висновки про його стан, приймати виважене рішення, щодо лікування, яке знадобиться. Вона розрахована одразу на три робочих місця. Такий рентгенівський комплекс, яким спеціаліст керує за допомогою комп’ютера, необхідна як для звичайних, так і для специфічних рентгенівських досліджень.

 

Сучасний рентгенівський комплекс дуже компактний, визначається високою якістю зображення. А унікальна технологія дозволяє знизити дозу опромінення на 80 відсотків та забезпечити найбільш високу контрастність знімку та чіткість дрібних деталей. Висока частота генератору дозволяє відразу отримати якісне зображення, що значить – не має необхідності робити повторні знімки. Тобто, пацієнт так само як і медичний персонал отримує менше променевого навантаження. Такий комплекс може обслуговувати не тільки дорослих, а й маленьких дітей. Що важливо, за допомогою сучасного апарату, вік пацієнта не відіграє жодної ролі для обстеження.

 

У зв’язку  з важкою політичною та економічною ситуацією в країні придбати цей комплекс за рахунок коштів державного бюджету сьогодні неможливо, тому, маючи на меті бажання допомогти Державній установі «Інститут Серця» забезпечити на сучасному рівні якісну допомогу здоров’ю наших громадян,благодійний фонд «Серце на долоні» організовує збір коштів для придбання такого рентгенівського комплексу. Адже навіть зараз, ми повинні думати про майбутнє здоров’я своїх громадян, покращення умов їх лікування та оновлення технічної бази.

 

Орієнтовна вартість сучасного рентгенівського комплексу біля 2 млн. гривень.  

 

З надією на розуміння важливості проблеми, звертаємось до всіх небайдужих з проханням  приєднатися до цієї благородної справи та надати благодійну фінансову допомогу для його придбання. Адже, можливо, завтра обстеження знадобиться комусь з близьких, друзів, а може й Вам особисто. Вкладаючи гроші в благородну справу, Ви забезпечуєте себе висококваліфікованою медичною допомогою, інвестуєте в своє майбутнє, даєте своїм близьким шанс вижити при виникненні серцево-судинних захворювань.

 

Наші банківські реквізити:

Благодійний фонд "Серце на долоні"

Юридична адреса: 02140,м. Київ, вул. Мишуги, 8/48

ЄДРПОУ  37432793,

р/р 26001060714855 UAH (гривня) в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Києва

МФО банку: 320649

Призначення платежу: на придбання медичного обладнання.

 

З надією на розуміння та підтримку.